RK73G2ATTD7680F
MFR.Part #
RK73G2ATTD7680F
JLCPCB Part #
C5874574
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS