SG73S2ERTTD7151F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD7151F
JLCPCB Part #
C6678598
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS