RN73H2BTTD6650F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6650F50
JLCPCB Part #
C2543739
Description
250mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS