RN73H1JTTD8163F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8163F50
JLCPCB Part #
C4158956
Description
100mW 816kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS