RN73H2ETTD9881F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9881F25
JLCPCB Part #
C4223376
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS