RN73H2ETTD6263D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6263D100
JLCPCB Part #
C4287248
Description
-55℃~+155℃ 250mW 626kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS