RN73H2BTTD1470B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1470B25
JLCPCB Part #
C2557798
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS