RN73H2BTTD2151D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2151D10
JLCPCB Part #
C2562413
Description
2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS