RN73H2BTTD3321C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3321C10
JLCPCB Part #
C2569803
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS