RK73B1FRTTBL825J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL825J
JLCPCB Part #
C4144379
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS