RN732BTTD6733F25
MFR.Part #
RN732BTTD6733F25
JLCPCB Part #
C7057537
Description
-55℃~+155℃ 125mW 673kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS