RN732BTTD1241D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1241D10
JLCPCB Part #
C4158997
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS