RN732BTTD3611C25
MFR.Part #
RN732BTTD3611C25
JLCPCB Part #
C3924845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.61kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS