RN732BTTD4992B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4992B25
JLCPCB Part #
C4233563
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS