RN73H2ATTD4991B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4991B50
JLCPCB Part #
C2538501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS