RN731JTTD39R0B25
MFR.Part #
RN731JTTD39R0B25
JLCPCB Part #
C186362
Description
39Ω 63mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS