RK73G2ATTD2202F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2202F
JLCPCB Part #
C6181914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS