RN73H2ETTD4991B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4991B50
JLCPCB Part #
C3925280
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS