SG73P2ETTD563J
MFR.Part #
SG73P2ETTD563J
JLCPCB Part #
C4039027
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS