RN73H2ATTD4930F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4930F10
JLCPCB Part #
C2562498
Description
-55℃~+155℃ 125mW 493Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS