SR731JTTD9R76F
MFR.Part #
SR731JTTD9R76F
JLCPCB Part #
C4037172
Description
-55℃~+150℃ 200mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS