Y1624779R000T0W
MFR.Part #
Y1624779R000T0W
JLCPCB Part #
C4190432
Description
-55℃~+150℃ 200mW 779Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount