RN73H2ETTD4930F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4930F10
JLCPCB Part #
C4209336
Description
250mW 493Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS