RK73B2ATTD515G
MFR.Part #
RK73B2ATTD515G
JLCPCB Part #
C2575235
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS