SG73S2ETTD2701D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2701D
JLCPCB Part #
C4210439
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS