RN73H2ATTD4701A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD4701A25
JLCPCB Part #
C2570884
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS