RN732BTTD4221C50
MFR.Part #
RN732BTTD4221C50
JLCPCB Part #
C4114042
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS