SLR1TTE5R11F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE5R11F
JLCPCB Part #
C4194177
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS