SG73G2BTTD2101C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2101C
JLCPCB Part #
C7310566
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS