CPF0805B383RE
MFR.Part #
CPF0805B383RE
JLCPCB Part #
C4337052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS