RN73H2ATTD4301A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD4301A25
JLCPCB Part #
C2570931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS