RN73H2ATTD2911F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2911F50
JLCPCB Part #
C2510854
Description
125mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS