SG73P2ETTD5493D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5493D
JLCPCB Part #
C3922015
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS