SG73S2ERTTD2550F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2550F
JLCPCB Part #
C5753547
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS