RK73G2BRTTD3480C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3480C
JLCPCB Part #
C6649172
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS