RK73B1FRTTBL5R1G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL5R1G
JLCPCB Part #
C2582451
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20V 30mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±2% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS