RN73H2ATTD1023F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1023F10
JLCPCB Part #
C2558955
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS