RN73R2BTTD1800A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1800A10
JLCPCB Part #
C4314722
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS