SG73S1JTTD2610D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2610D
JLCPCB Part #
C3945730
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS