RN73H2ATTD1023D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1023D10
JLCPCB Part #
C4073990
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS