SG73P1ETTP3922F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3922F
JLCPCB Part #
C4335488
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS