RK73G2BTTD8063F
MFR.Part #
RK73G2BTTD8063F
JLCPCB Part #
C6182518
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS