RN73H1JTTD62R0D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD62R0D25
JLCPCB Part #
C4180439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS