RL0816T-R010-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL0816T-R010-F
JLCPCB Part #
C2073594
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 10mΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS