SG73G2BTTD6983C
MFR.Part #
SG73G2BTTD6983C
JLCPCB Part #
C5910907
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS