RN73R2ETTD27R7C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD27R7C25
JLCPCB Part #
C4236303
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS