RN73H2ETTD3051B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3051B25
JLCPCB Part #
C3929390
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS