SG73S2E1RTTD24R3F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD24R3F
JLCPCB Part #
C5916318
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS