RN73H1ETTP93R1B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP93R1B25
JLCPCB Part #
C4148681
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS