RN73H1ETTP93R1C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP93R1C25
JLCPCB Part #
C4084297
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS